Přístupnost od: 15+

Horor

Cizinci: Kapitola 1

THE STRANGERS: CHAPTER 1

V KINECH OD 16.05.2024

Film sleduje mladý pár, který cestuje napříč zemí, aby spolu začal nový život. Cestou se jim porouchá auto a jsou nuceni strávit noc v odlehlé chatce v lese, kde se stávají kořistí tajemné skupiny maskovaných cizinců.

O FILMU

ZEMĚ PŮVODU:

Délka filmu:

91 minut

Film sleduje mladý pár, který cestuje napříč zemí, aby spolu začal nový život. Cestou se jim porouchá auto a jsou nuceni strávit noc v odlehlé chatce v lese, kde se stávají kořistí tajemné skupiny maskovaných cizinců. Režisér Renny Harlin (Cliffhanger, Smrtonosná past 2, Noční můra v Elm Street 4: Vládce snů, Vymítač: Počátek) představuje novou hororovou trilogii, která vychází ze snímku Oni (2008), inspirovaného skutečným příběhem. Hlavní hrdinka se stane obětí bez jakékoliv zjevné příčiny, nejspíš proto, že byla ve špatný čas na špatném místě. Jak se s tím vypořádá a kdo jsou ti maskovaní cizinci a jaká je jejich motivace, to nám postupně odhalí tato napínavá hororová série.

DALŠÍ INFORMACE:

REŽIE:

Renny Harlin

SCÉNÁŘ:

Alan R. Cohen, Alan Freedland

KAMERA:

José David Montero

HUDBA:

Justin Caine Burnett

Hrají:

Madelaine Petsch, Froy Gutierrez, Rachel Shenton, Gabriel Basso, Ema Horvath, Ella Bruccoleri, George Young, Ryan Bown, Ben Cartwright, Richard Brake

Produkce:

Mark Canton, Christopher Milburn, Courtney Solomon

Střih:

Michelle Harrison

Zvuk:

Masky:

Adrian Curelea

Kostýmy:

Oana Draghici

GALERIE