Přístupnost od: Mládeži přístupný

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný

Moje kouzelná rodinka

My Freaky Family

V KINECH OD 31. 10. 2024

Betty je obyčejná holka, která žije se svou kouzelnickou rodinou ve světě lidí. Jako jediná z nich však nemá žádnou magickou moc. Když čaroděj král Murkhart nechá unést její rodinu, musí objevit své magické schopnosti a naučit se kouzlit, aby je zachránila. Budou její kouzla dostatečně silná, aby porazila pomstychtivého krále? Čeká na vás příběh plný kouzel, hudby a úžasných dobrodružství.

O FILMU

ZEMĚ PŮVODU:

Délka filmu:

91 minut

Betty Flood je obyčejná holka, která žije se svou kouzelnickou rodinou ve světě lidí. Jako jediná z nich však nemá žádnou magickou moc. Netušila ale, že její rodina má své důvody, proč Betty nezasvětili do světa kouzel. Za jejich zády se tak do tohoto světa vydá, kvůli čemuž přivede svou rodinu do nebezpečí. Dokáže objevit své magické schopnosti, aby zachránila rodinu před čarodějem králem Murkhartem? Čeká na vás příběh plný kouzel, hudby a úžasných dobrodružství.

DALŠÍ INFORMACE:

REŽIE:

Mark Gravas

SCÉNÁŘ:

Cleon Prineas, Penny Greenhalgh

Hrají:

V českém znění: Klára Nováková (Betty), Anna Brousková (Aneska), Petr Gelnar (Nerlin), Roman Hajlich (Staniel), Patricie Marková (Misha), Pavel Dytrt (Winchlaft), Alžběta Volhejnová (Abi), Josef Fečo (Nat) a další

Střih:

Scott Henry

Zvuk:

GALERIE