Přístupnost od: 12+

Krimi / Thriller

Promlčeno

Promlčeno

Děj filmu se odehrává jednoho letního večera v rozhlasovém studiu, v jedoucím automobilu a v pražských ulicích. Zdánlivě neškodné vyprávění osudově změní životy hned několika lidem… Radek se po dvaceti letech vrací na pár hodin do Prahy, aby zde nalezl jistou mladou ženu a jednou provždy se vyrovnal se svou minulostí. V pátrání po neznámé ženě mu pomáhá Eva, ambiciózní rozhlasová moderátorka. Radkův příběh si exkluzivně vymíní pro svou živě vysílanou noční show. Netuší ale, že se sama stane součástí pochmurného příběhu, do kterého v jednu chvíli zasáhne i pražská kriminálka. Opravdu už je vše nenávratně promlčeno?

O FILMU

ZEMĚ PŮVODU:

Délka filmu:

95 minut

Zárukou úspěchu a hlavní hvězdou filmu je Karel Roden, vůbec nejúspěšnější herec novodobé filmové historie. Byl 23x navržen na cenu Českého lva a Cenu české filmové kritiky, z čehož hned 6 nominací proměnil. V zahraničních snímcích si zahrál spolu s Robertem De Nirem, Mattem Daemonem nebo například po boku Rowana Atkinsona. Cenu za nejlepší herecký výkon v hlavní roli má i ze zahraničních festivalů. Film Promlčeno vznikl pod taktovkou uznávaného českého režiséra Roberta Sedláčka. Ten byl opakovaně nominován na Českého lva, jednoho získal. Naposledy byl nominován v roce 2018 za svůj poslední film Jan Palach. Česká televize na podzim loňského roku odvysílala krimi seriál Sever, který ve svém žánru nemá v televizní tvorbě konkurenci.

DALŠÍ INFORMACE:

REŽIE:

Robert Sedláček

SCÉNÁŘ:

Robert Sedláček

KAMERA:

Jan Šuster

HUDBA:

Michal Rataj, Oskar Török, Luboš Soukup

Hrají:

Karel Roden, Barbora Bočková, Igor Bareš, Denisa Barešová, Vilma Cibulková, Justin Svoboda, Vladimír Kratina, Karel Jirák, Pavel Lagner, Arnošt Proschek

Produkce:

Jiří Tuček

Střih:

Matouš Outrata

Zvuk:

Robert Slezák

Scénografie:

Lukáš Máslo

Masky:

Olga Khomyn Horáčková

Kostýmy:

Kateřina Kovaříková

GALERIE