Přístupnost od: Mládeži přístupný

Animovaný / dobrodrodružný / rodinný

SUPRÁKOVI

Rodinný animovaný film o jedenáctileté dívce Hedvice, která je náhle nucena vystřídat svého otce v práci superhrdiny. Jenže ji baví spíše hraní her na počítači, a pro nějaké superhrdinství nemá žádné schopnosti. Naopak. A tak si musí najít svou vlastní cestu k tomu, aby kráčela v rodinné tradici. Třeba ale nemusíte být superhrdina, abyste byli super?

O FILMU

ZEMĚ PŮVODU:

Délka filmu:

76 minut

Jedenáctileté herní nadšenkyni Hedvice se obrátí život vzhůru nohama, když je nucena nahradit svého otce a stát se superhrdinkou ve městě, kde společně žijí. Hedvika však není předurčena kráčet v jeho šlépějích – je krátkozraká a nemotorná. Otec si brzy uvědomí, že se v tréninku na nového superhrdinu musí soustředit na svého atletického synovce Adriana. Smutná a zklamaná dívka navštíví svou babičku. Společně s ní se snaží, přes všechny nástrahy, naplnit rodinný odkaz. Podaří se Hedvice stát se novou superhrdinkou?

DALŠÍ INFORMACE:

REŽIE:

Rasmus A. Sivertsen

SCÉNÁŘ:

Kamilla Krogsveen

HUDBA:

Stein Johan Grieg Halvorsen, Eyvind Andreas Skeie

Hrají:

Hennika Huuse, Johannes Kjærnes, Todd Bishop Monrad Vistven, Atle Antonsen, Charlotte Frogner, Line Verndal, Kari Simonsen, Henriette Marø

Produkce:

Åshild Ariane Ramborg, Stian Tveiten

Střih:

Morten Rørvig

Zvuk:

Sotiris Laskaris

GALERIE